KONST / Litografier / Färglitografi 10256030
nr 1025 6030
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), EA-upplaga, signerad, motivet: 30x17
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:20:30
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
14 mar
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg